13 Mayıs 2015

neşeli quilling basında

VIP YAŞAM DERGİSİNDEYİM


Bu sıralar pek aktif miyim ne?:)))

Bizim Kocaeli mayıs ayı eki VIP YAŞAM dergisinde ben de yer aldım. 46. ve 47. sayfalardayım:))) Gazete ve dergiye tıkladığınızda röportajı görebilirsiniz.

Kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyorum bana bu fırsatı verdikleri için.

Diyorum ya quilling kağıt kıvırma sanatını tanıtmak için hiç bir fırsatı kaçırmayacağım diye... Bu sefer de yerel basından davet gelince seve seve kabul ettim.
   
Nisan ayında Tülay Hanımla gerçekleştirmiştik röportajı... Defalarca quilling dünyasına girişimi anlatmaktan bıkmayacağım herhalde:))) Sağolsun Tülay Hanım da bıkmadan dinledi beni:)))

neşeli quilling basında


     Son aylarda hep ilkleri yaşamanın keyfini çıkarıyorum. Önce Derya Baykal'ın programı, daha sonra evlilik fuarı ve en son olarak da dergi... Tüm bunları rengarenk şeritlerin dünyası quilling sayesinde yaşıyorum. Ve hayatımın en mutlu dönemini geçiriyorum. İnsanın bu kadar zevk aldığı bir işi yapıyor olması büyük bir ayrıcalık diye düşünüyorum. Allah herkese nasip etsin demeden de duramayacağım:)))

6 yorum:

 1. Çok güzel çalışmalarınız var, hayranlıkla takip ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Esra Hanım... Kendi çapımızda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz nacizane:))))

   Sil
 2. haarıka ısler elıne saglıkkk bayıldımm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Yorumlarınızla şevkimi artırıyorsunuz.

   Sil
 3. There is not any vendor's hand or no different player's hand to beat; payoffs are strictly based on a pay desk posted on the machine. The lowest profitable hand is a pair of jacks or better . If you are ready to join the video poker craze, you could have} found the right article. In the following pages, you will discover ways to|learn to} navigate the ocean of buttons and flashing lights that may be be} a|that probably be} a} video poker machine, nicely as|in addition to} ideas and techniques to come out a winner. Let's get started 우리카지노 with a quick refresher on the profitable hands in poker. They work very similar to|very like} the true money recreation, would possibly be} simply preserving track on a fake bankroll for fun.

  YanıtlaSil
 4. Having the “CNL” acronym on your resume, serves as an neutral, third-party endorsement of your knowledge and expertise. When the public public} seeks certified nurses to carry out sure services, they search people – like you – who've earned the CNL certification. Unique Bike Helmets for Women idea on your post end result of|as a outcome of}, I am reading first time Robot with CNC machines. I could see how that might be super helpful if you need to|you should|you have to} make a component with plenty of small intricate angles.

  YanıtlaSil